понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша денес го слави 40-от роденден, а нема да верувате што и напиша помалата ќерка (ФОТО)

Карлеуша денес го слави 40-от роденден, а нема да верувате што и напиша помалата ќерка (ФОТО)

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша денес полни 40 години.

Нејзината помала ќерка Нина веќе и направи роденденска честитка во која и го напиша следното:

-Драга мамо, се најдобро за твојот роденден ти посакува твојата Ника, и Атина повторно ја болеше д*пе, напиша Ника.

Јелена објави на Инстаграм и Твитер дополнувајќи го само со „смајли“.