понеделник, 8. август 2022. Вести денес: 127
home Познати

Карлеуша цела во бело дојде на вакцинацијата – кога ја соблече јакната папараците имаа што да видат, еве која вакцина ја одбра (ФОТО)

Карлеуша цела во бело дојде на вакцинацијата – кога ја соблече јакната папараците имаа што да видат, еве која вакцина ја одбра (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша денеска се вакцинираше против коронавирусот, а тоа го направи во шопинг центарот Ушче.

Пејачката на вакцинирањето дојде облечена цела во бело, а покрај неа беше и заменик градоначалникот на Белград, Горан Весиќ.

Таа вниманието го привлече со самото тоа што на облеката имаше златни детали, а откако ја соблече јакната остана само по тесна маичка по прерамки од која едвај ги додржа џиновските силикони.

Инаку пејачката се одлучи за вакцинација со вакцината од Фајзер.

Најнови вести

Коронавирус