вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 104
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Викендот во студиото на „Гранд“ на Коштуњак се снимаше новата емисија од „Ѕвездите на Гранд“, а во центарот на вниманието повторно се најде Јелена Карлеуша.

Таа овојпат беше можеби најпровокативно облечена досега.

Таа се одлучила за бели панталони од латекс, бели чизми и бел топ од кој „кипеа“ нејзините огромни гради.

Покрај тоа, Карлеуша ги покажа и нејзините стомачни мускули, а кога ќе се погледне од глава до пети, сигурни сме дека не би и нашле забелешка.

– Моето тело изгледа одлично после долг период кога имав вишок килограми. Оваа година беше одвратна на секој посебен начин. Сега е ред да ја превземам контролата над моето тело, моето здравје… Мојата нутриционистка Ана е неверојатна. Се разбира, без месо, млечни производи, благо или сода и без вежбање – бидејќи тоа мразам. Ова е само почеток, сакаме подобри  резултати, затоа почекајте – напишала Јелена на Инстаграм.

Фото: telegraf.rs, Никола Томиќ

Коронавирус