четврток, 5. август 2021. Вести денес: 172
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Познати

Карлеуша беше на роденден кај тетка си, сестрата на Дивна со која многу личат, a таму се појави и Душко (фото)

Карлеуша беше на роденден кај тетка си, сестрата на Дивна со која многу личат, a таму се појави и Душко (фото)

Јелена Карлеуша синоќа беше на роденденска прослава на својата тетка, сестрата на нејзината покојна мајка Дивна со која многу си личат.

Имено, со оглед на тоа што Јелена ја загуби својата мајка, најголема поддршка и некој што не се одвојува од неа е нејзината тетка Даниела.

На роденденот се собраа најблиските од семејството, а на изненадување за повеќето, таму се појави и Душко Тошиќ.

Неодамна се пишуваше по којзнае кој пат дека бракот на Јелена и Дуко пукнал, а тој се преселил во друг стан.

Сепак, Душко и Јелена очигледно функционираат како и секогаш.

Коронавирус