вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 50
home Познати

Кариус и понудил брдо пари на турска водителка за да заврши со него во кревет, за ударот кој го возврати таа зборуваат сите (ФОТО)

Кариус и понудил брдо пари на турска водителка за да заврши со него во кревет, за ударот кој го возврати таа зборуваат сите (ФОТО)

Само што пристигна од Ливерпул во Бешикташ на позајмица, германскиот голман Лорис Кариус започна да ги полни страниците на тамошните медиуми.

Но, не поради спектакуларната одбрана, него поради жени.

 

View this post on Instagram

 

Ahhhh yaz #tbt Bu yaz Lizbon.. Yine giderimm, yine giderimm? Gençler bilse… yaşlılar yapabilse.. ?

A post shared by @ sedaakgul on

Наводно турските медиуми открија дека голманот имал афера со турската секс бомба која во својата земја има статус на интернет ѕвезда, а пред неколку денови претходно тие го поврзаа и со 47 годишната водителка Седа Акгул.

 

View this post on Instagram

 

GeliyoruZzzzzzzz… ?

A post shared by @ sedaakgul on

Кариус наводно и понудил 3.700 фунти на водителката за да ја бакне и да дојде кај него дома, а водителката со интересна порака се огласи на интернет.

 

View this post on Instagram

 

geliyoorruuzzz… @gelkonusalimtv

A post shared by @ sedaakgul on

Седа побара од голманот да дојде кај неа во емисија и она него ќе му даде идентична сума на пари за бакнеж.

Турските медиуми ја пренесоа нејзината изјава, а светските медиуми со задоволство ги пренесоа нејзините фотографии, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Bir de sağa bakalımm

A post shared by @ sedaakgul on