понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 76
home Познати

Кариерата ја заврши на 22 години, роди близнаци и изгледа посекси од било кога: Ана Курникова во бикини се качи на маса и заигра (ВИДЕО)

Кариерата ја заврши на 22 години, роди близнаци и изгледа посекси од било кога: Ана Курникова во бикини се качи на маса и заигра (ВИДЕО)

Поранешната руска тенисерка Ана Курникова се уште една од најзгодните тенисерки во светот на тенисот.

Таа тениската кариера ја прекина на неполни 22 години, но за време на професионалната кариера беше една од најголемите светски ѕвезди.

На својот Инстаграм профил ја следат над еден милион следбеници, а со најновата објава таа ги остави без зборови сите.

Имено таа се качи на маса и заигра додека беше облечена во минијатурно бикини, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

❤️?❤️

A post shared by ? Anna ?Аня (@annakournikova) on

Најнови вести

Коронавирус