вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 36
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Карди Би отвори профил на сајт за возрасни, еве што порача

Карди Би отвори профил на сајт за возрасни, еве што порача

Раперката Карди Би (27) отворила профил на сајт за возрасни, a на кој фановите мораат да платат доколку сакаат пристап до содржината која е поставена.

Инаку платформата се користи за објавување експлицитни содржини на многу девојки од светот, но ја користат и познати личности за да можат да спечалат од своите разголени фотографии и интимни снимки.

Во соопштението стои дека раперката отворила профил на страницата за да може да сподели содржини кои настанале позади сцената, но и некои свои реакции.

Исто така, се наведува дека преку сајтот за возрасни луѓе, Карди Би сака на своите фанови да им дозволи поглед во нејзиниот приватен живот и на тој начин уште повеќе да се поврзе со нив.

„Добродојдовте во мојот свет“, пишува на профилот на раперката, кој за 5 долари месечно секој може да има пристап во нејзините објави.