петок, 31. март 2023. Вести денес: 124
home Познати

Кардашијан сакаше да покаже колку е секси, но ги згрози фановите: Сите го забележаа овој детаљ на нејзиниот прст (ФОТО)

Кардашијан сакаше да покаже колку е секси, но ги згрози фановите: Сите го забележаа овој детаљ на нејзиниот прст (ФОТО)

Ким Кардашијан овие денови фановите на социјалните мрежи буквално ги преплави со фотографии во бикини, а една од таквите фотографии ги шокираше сите.

Фановите речиси и да не го забележаа детаљот на нејзината нога бидејќи ретко кој  не се занесе во нејзините облини и секси тело на фотографијата.

Но на фотографијата на која Ким ги фотографираше нејзините нозе и стомак фановите го забележаа нејзиниот жолто лакиран нокт од кој се згрозија поради неговата невообичаена должина.

Дел од коментарите се следни:

-Те сакам, но ова е твој нокт?

-Добив срцев удар поради овој нокт

-Мислев дека халуцинирам.

-Ги има сите пари на светот, но нема за педикир, се само дел од коментарите под фотографијата на Ким, погледнете.