петок, 30. септември 2022. Вести денес: 169
home Познати

Кардашиан ги разбесни сите: И дозволи на малата ќерка да ја фотографира во оваа поза (ФОТО)

Кардашиан ги разбесни сите: И дозволи на малата ќерка да ја фотографира во оваа поза (ФОТО)

Ким Кардашијан овојпат отиде предалеку. Таа и дозволи на ќерката Норт Вест (4) да ја фотографира и тоа во повеќе од провокативна поза, а потоа фотографијата ја објави на својот Инстаграм профил.

Тв ѕвездата јасно нагласила дека ја фотографирала малата Норт, а девојчето и се гледа на фотографијата, во одраз на огледалото.

Крајно непримерниот потег на Ким ги налути нејзините следбенци на Инстаграм, па дури и оние најтолерантните.

-Ужасно е да гледаш како дете го прави ова, Ова е лудост, каква мајка си ти, Ова е бесмислено, каква мајка си ти – и многу други коментари се најдоа крај фотографијата.

? by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Најнови вести

Коронавирус