недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 37
home Познати

Кандидатка испеа песна од Вики Миљковиќ, а Карлеуша не се воздржа: Реакцијата на пејачката ги шокираше сите (ВИДЕО)

Кандидатка испеа песна од Вики Миљковиќ, а Карлеуша не се воздржа: Реакцијата на пејачката ги шокираше сите (ВИДЕО)

Една од кандидатките во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ ја изведе познатата песна „махинално“ на Вики Миљковиќ заедно со нејзината кореографија и движења со рацете.

Кога членот на жирито Босанац ја праша што тоа значи со рацете, таа му одговори дека сите знаат дека пејачката во тие години го имаше најголемиот хит и дека таа кореографија ја знаат сите.

А по ова реакцијата на Карлеуша ги остави сите во шок, погледнете:

Најнови вести