петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Камерон Дијаз донесе одлука, обожавателите разочарани

Камерон Дијаз донесе одлука, обожавателите разочарани

Една од најпознатите и најбараните холивудски актерки одлучи да се повлече од светот на филмот.

Камерон Дијаз има едноставна причина за тоа – сака да се посвети на домот и семејниот живот.

За да се посвети во целост на семејниот живот со сопругот, Камерон сака да биде само домаќинка.

Една од најдобрите пријателки открива дека Камерон рекла дека завршила со филмската индустрија и нема намера да се врати на големото платно.

Последниот филм Камерон Дијаз го снимаше во 2014 година, тоа беше музичката комедија Ени.

 

Најнови вести

Коронавирус