петок, 5. март 2021. Вести денес: 142
home Познати

Камерите не се двоеја од нејзините гради: Ванда Икарди го заборави градникот дома, а од оваа глетка се препотија гледачите (ФОТО)

Камерите не се двоеја од нејзините гради: Ванда Икарди го заборави градникот дома, а од оваа глетка се препотија гледачите (ФОТО)

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери овие денови е во центарот на вниманието откако истото го привлече со нејзиниот провокативен изглед.

Имено Ванда  Икарди во една италијанска емисија се појави во сексапилно издание од кое никој не остана рамнодушен.

Таа носела панталони и сако под кое била гола и не носела градник на себе.

 

View this post on Instagram

 

?? Freez … and stop freez

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Камерите не се двоеја од нејзиното бујно деколте, а и Аргентинката сама на својот Инстаграм профил се пофали како изгледала во телевизиското гостување.

 

View this post on Instagram

 

Ieri di nuovo primi !! Grazie per seguirci sempre ? grazie per tanti commenti belli anche io mi diverto troppo ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ванда инаку е менаџерка на својот сопруг и неодамна истакна дека не е сигурно дали Мауро Икарди и следната сезона го носи дресот на ПСЖ. За потсетување тој во моментов е на позајмување во Интер.

 

View this post on Instagram

 

Buongiorno !!! Grazie per sempre essere lì con noi e con me #gfvip ieri superrrrr puntata ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Најнови вести

Коронавирус