понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 51
home Познати

„Какво тело Селма има“: Пејачката со една фотографија направи “бум“ на Инстаграм

„Какво тело Селма има“: Пејачката со една фотографија направи “бум“ на Инстаграм

Воопшто не е тешко Селма Бајрами да направи бум на Инстаграм. Доволно е да објави, на пример, едно вакво селфи.

Пејачката во тесен фустан од тул не покажа многу, но дојде до израз еден детаљ-нејзиниот тенок струк. Селма вели дека ова нејзино издание е „нешто елегантно“, а фановите во коментари испратија низа комплименти.

Најчесто се коментира со стих од една нејзина песна „Какво тело Селма има“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)

Најнови вести

Коронавирус