среда, 27. мај 2020. Вести денес: 96
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Каква трансформација: Мараја Кери драстично ослабе а сето тоа поради феноменална причина (ФОТО)

Каква трансформација: Мараја Кери драстично ослабе а сето тоа поради феноменална причина (ФОТО)

Мраја Кери е во врска со танчерот Брајан Танак, а откако се заедно пејачката се посвети на својот изглед.

Таа се бореше со вишокот килограми, па почна да вежба и го промени начинот на исхрана, но се шушка дека има одлична причина за тоа што изгуби на тежина.

Се шпекулира дека во прашање е нејзината голема конкуренција Џенифер Лопез, но други пак велат дека е поради нејзиното ново моче.

Сепак едно е сигурно дека таа изгледа многу подобро од тоа што беше.

Коронавирус