петок, 10. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Каква Цеца: Мајката на Марина Гагиќ е секси баба- сите мислеа дека и е сестра, а таа има внуче од ќерката и Дарко Лазиќ (ФОТО)

Каква Цеца: Мајката на Марина Гагиќ е секси баба- сите мислеа дека и е сестра, а таа има внуче од ќерката и Дарко Лазиќ (ФОТО)

Свршеницата на Дарко Лазиќ овие денови повторно е во центарот на вниманието откако јавноста се потсети на нејзината мајка со која таа сподели фотографија во текот на бременоста.

Имено Марина Гагиќ додека беше бремена сподели фотографија со својата мајка со која позираше во автомобил, а потоа наиде на илјадници коментари.

Фановите веднаш позитивно се шокираа од фактот што таа е баба на нејзиното внуче од ќерката и пејачот Дарко Лазиќ.

Некои од фановите отидоа дотаму што ја споредија со пејачката Цеца, па дури и дека е вистинска бомба и посекси од пејачката.

Коронавирус