недела, 24. септември 2023. Вести денес: 16
home Познати

КАКОВ БЛАМ: На Рада Манојловиќ среде бина и пукнаа пантолоните пред сите (ФОТО)

КАКОВ БЛАМ: На Рада Манојловиќ среде бина и пукнаа пантолоните пред сите (ФОТО)

Познатата пејачка Радмила Манојловиќ доживеа мал пех на снимањето на емисијата на Гранд, кога среде бина пред сите и пукнаа пантолоните.

Пејачката на снимање се појавила во бел костим, а се гледаше  дека доста се труди целиот стајлинг дополнително да го зачини со новата боја на косата.

Се беше во најдобар ред, но потоа се случи незгодата. Во галеријата во продолжение погледнете како изгледаше тоа…