недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 70
home Познати

Како во рајот на небото: Вака изгледа собата на внукот на Цеца, пејачката долго ги криеше овие скапоцени детали во домот (ФОТО)

Како во рајот на небото: Вака изгледа собата на внукот на Цеца, пејачката долго ги криеше овие скапоцени детали во домот (ФОТО)

Сестрата на Богдана Родиќ, Бојана Родиќ покажа како изгледа собата на нејзиниот внук кој воедно е и прво внуче во фамилијата Ражнатовиќ.

Гордата тетка на Инстаграм сподели фотографии од собата на малиот Жељко, а фановите веднаш ја споредија со рајот на небото.

На фотографиите се гледаат облачиња на ѕидовите, мечиња и специјален кревет за пресоблекување.

Секако на ѕидот неизбежен детаљ е и напишаното негово име Жељко.

За потсетување Цеца за прв пат стана баба на 3 јуни месецов кога нејзината снаа на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ.

По прославата со стотиците гости, Цеца и Вељко се заразија со коронавирус, па сега се во изолација.

Најнови вести