вторник, 3. август 2021. Вести денес: 172
home Познати

„Како смееш да бидеш толку згодна“: Џенифер позира во костим за капење и провоцира (ФОТО)

„Како смееш да бидеш толку згодна“: Џенифер позира во костим за капење и провоцира (ФОТО)

Џенифер Лопез повторно докажува дека годините за неа претставуваат само број. Нејзината нова фотографија на Инстаграм ги воодушеви следбениците кои дури и ја прашаа: „Како смее да биде толку згодна?“.

Џенифер во бел костим за капење ги поздрави првите денови на летото, а лето не оди без провокација и голотија.

Косимот иако навидум едноставен, но во пределот кај градите е доста храбар, сепак за Џеј Ло сосема соодветен.

 

View this post on Instagram

 

First weekend of summer #VibeCheck ☀️ @Guess ? @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Коронавирус