петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

Како сестри: Анастасија и Цеца блеснаа на роденденот на пејачката (ФОТО)

Како сестри: Анастасија и Цеца блеснаа на роденденот на пејачката (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ денеска го слави 21. роденден во еден белградски ресторан, а за тој повод избра бордо тоалета, која има шлиц до колкови.

Нејзината мајка, Цеца, исто така блесна вечерва.

Дел од коментарите се дека Анастасија и Цеца се како сестри, а не како мајка и ќерка.

ФОТО: Србија Данас

Коронавирус