понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 146
home Познати

Како се прават 3 милиони лајкови за 12 часа? Прашајте ја Џеј Ло

Како се прават 3 милиони лајкови за 12 часа? Прашајте ја Џеј Ло

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ Instagram.

Латино ѕвездата го покажа совршено вајаното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.

Коронавирус