недела, 31. јули 2022. Вести денес: 65
home Познати

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Познатата српска актерка ги изнененади фановите и ја покажа совршената линија (ФОТО)

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Познатата српска актерка ги изнененади фановите и ја покажа совршената линија (ФОТО)

Ива Штрљиќ на голема врата се врати во актерството во улогата на Дијана Ерски во серијата „Игра на судбината“, а како што стојат работите, актерката решила да ги искористи своите пет минути, и од време на време ги изненадува своите фанови, па така и овој пат.

Имено, на нејзиниот Инстаграм профил таа објави фотографија на која што е сосема гола.

Фотографијата доби голем број на коментари, а како што може да се забележи од истите, од ваквиот потег на актерката многумина и беа изненадени.

Коронавирус