петок, 16. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Како од бајките: Кога ќе видите каква новогодишна елка имаат во домот Александра Пријовиќ и Филип ќе останете без зборови (ФОТО)

Како од бајките: Кога ќе видите каква новогодишна елка имаат во домот Александра Пријовиќ и Филип ќе останете без зборови (ФОТО)

Новогодишните и божиќните празници се пред нас, а по тој повод многу познати личности веќе започнаа да ги украсуваат своите домови и новогодишни елки.

Едни од нив се и Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ кој го украсија својот дом, па се пофалија на социјалните мрежи.

-Почнува да изгледа како Божиќ, напиша Филип кој со фановите ја сподели новогодишната елка.

 

View this post on Instagram

 

It’s beginning to look a lot like Christmas.

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

Пејачката дури и сподели видео од новогодишната атмосфера во нивниот дом на кој најверојатно најмногу ќе им се радува нивниот син.

Најнови вести

Коронавирус