сабота, 6. март 2021. Вести денес: 92
home Познати

Како никогаш да не родила: Свршеницата на Дарко Лазиќ во сексапилен фустан го покажа виткото тело, а со деколтето се надмина себе си

Како никогаш да не родила: Свршеницата на Дарко Лазиќ во сексапилен фустан го покажа виткото тело, а со деколтето се надмина себе си

Свршеницата на Дарко Лазиќ се породи пред само еден месец и на свет го донесе нивното прво заедничко бебе Алексеј.

Српските медиуми пишуваат дека таа по породувањето го повратила сексапилното тело, а резултатите веднаш ги покажа на Инстаграм.

Позирајќи во црн краток фустан Марина Гагиќ ја покажа витката линија, а фановите на пејачот веднаш ја преплавија со коментари дека како никогаш да не родила.

Најнови вести

Коронавирус