вторник, 25. јуни 2019. Вести денес: 93
home Познати

Како никогаш да не родила: Јована Јоксимовиќ ги прекрсти нозете среде студио, а тоа што следуваше ќе ве препоти (ФОТО)

Како никогаш да не родила: Јована Јоксимовиќ ги прекрсти нозете среде студио, а тоа што следуваше ќе ве препоти (ФОТО)

Познатата водителка и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ повторно блеска пред малите екрани, откако претходно беше долго време отсутна поради породилното отсуство.

Јована Јоксимовиќ на својот Инстаграм профил објави неколку провокативни фотографии по што водителката беше нападната од лавина коментари.

Позирајќи во сексапилно издание Јоксимовиќ уште еднаш докажа дека изгледа совршено како никогаш да не родила.

 

View this post on Instagram

 

🤳🏻JUTRO…najlakše i najlepše je ponedeljkom🌸🌸🌸☀️☀️☀️

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on