вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 204
home Познати

Како ли ќе реагира пејачот: Девојката на Аца Лукас позира топлес (ФОТО)

Како ли ќе реагира пејачот: Девојката на Аца Лукас позира топлес (ФОТО)

Откако пејачот Аца Лукас се разведе од сопругата Соња Вуксановиќ веднаш најде замена за неа утешувајќи се во плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ.

Имено двајцата романсата ја започнаа во јануари годинава, а се уште се во врска иако многумина мислеа дека старлетата ќе биде само уште една замена за сопругата на пејачот.

#moodoftheday ?

A post shared by ♠️ (@missbozen_) on

Но откако новата девојка на Лукас го сврти целото медиумско внимание кон себе се почесто објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Па така и овој пат таа објави фотографија на која е целосно гола, а пејачот дали е горд на неа останува да видиме во иднина.

Најнови вести

Коронавирус