сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Како ли ќе реагира нејзиниот татко: Ќерката на Здравко Чолиќ ги загрижи сите, еве каде е за време на пандемијата од коронавирусот (ФОТО)

Како ли ќе реагира нејзиниот татко: Ќерката на Здравко Чолиќ ги загрижи сите, еве каде е за време на пандемијата од коронавирусот (ФОТО)

Најстарата ќерка на Здравко Чолиќ предизвикува големо внимание во јавноста ширум регионот, а нејзината последна објава на Инстаграм ги загрижи сите.

Имено Уна Чолиќ сподели фотографија од главниот град на Австрија, Виена, па многумина си помислија дека се изложила на ризик за време на пандемијата од коронавирусот и дека не ги почитува пропишаните мерки и совети.

 

View this post on Instagram

 

🔙❤️

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

Сепак станува збор за враќање во минатото и споделување на убави спомени од Виена.

Инаку таа времето овие денови го поминува дома почитувајќи ги препораките на властите во нејзината земја.

Коронавирус