петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 25
home Познати

Како ли диши во ова: Мараја Кери облече неколку броеви помал корсет и ја деформираше фигурата (ФОТО)

Како ли диши во ова: Мараја Кери облече неколку броеви помал корсет и ја деформираше фигурата (ФОТО)

Мараја Кери овој пат не покажа многу и ги истакна атрибутите во прв план. Направи нешто сосема спротивно и шокираше како никогаш досега.

Славната пејачка и голем скандал мајстор овие денови слави 25-годишнина од својот легендарен Божиќен хит „All I want for Christmas is you”, а кога ќе видите како изгледа во тесен сребрен фустан ќе го гледате само нејзиниот стомак и ништо друго.

Мараја се појавила во Емпајер стејт билдинг во светкав фустан до под која ѝ бил припиен со телото, но она што привлекувало внимание е тоа што го носела под фустанот.

На фотографиите јасно се гледа дека Мараја облекла неколку броеви помал корсет и целосно ја деформирала фигурата, па така струкот ѝ изгледал абнормално тенок, а на колковите јасно се гледал преминот кој го сечел месото.

Коронавирус