петок, 10. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписки помеѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а српските медиуми се присетуваат како реагираше токму Карлеуша кога во слична ситуација се најде нејзината колешка, Дара Бубамара.

-Кога станува збор за „Радојка“ (Дара Бубамара), верувам дека е таа на сликите. Она самата вели дека е храбра, толку храбра за на клинците-фудбалери им плаќа вакви фотографии од своите гениталии, рекла Карлеуша.

-Престанете веќе да ме прашувате за жената која си турка дезодоранс во својот полов орган. Фуј бре, одговорила таа во друга изјава на истата тема.

Изненадувачки, по ваквите изјави на Карлеуша, деновиве Дара на Инстаграм објавила порака со поддршка за својата колешка за која тркалото се сврте, па сега се најде во ситуација која на големо ја критикуваше.

Парламентарни избори 2020