понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 155
home Познати

Како јаготка на шлагот за 2020: Додека Цеца го креваше прекраткиот провиден чипкаст фустан фановите плакнеа очи (ФОТО)

Како јаготка на шлагот за 2020: Додека Цеца го креваше прекраткиот провиден чипкаст фустан фановите плакнеа очи (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ Цеца ги воодушеви фановите на својот Инстаграм профил објавувајќи кратко видео од едно снимање на кое се појави во најсекси издание за годинава.

Како јаготка на шлагот за 2020 година Цеца облече најкраток провиден фустан целиот со чипка.

Додека Цеца позираше нејзините фанови плакнеа очи, а дали станува збор за фотосесија или реклама засега е нејасно.

Позитивните коментари за пејачката само се нижеа, додека таа само си ја работеше својата работа најдобро што знае.

Најнови вести

Коронавирус