вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 157
home Познати

Како изгледаше Александра Пријовиќ пред пластичните операции? Не личи на себе (ФОТО)

Како изгледаше Александра Пријовиќ пред пластичните операции? Не личи на себе (ФОТО)

Српската пејачка, иликако што многумина ја нарекуваат „снаата на Лепа Брена“, Александра Пријовиќ е позната по својот глас, по бројните хитови, ни и по својот секси изглед.

Пријовиќ по породувањето, за кратко време ја доведе својата линија до совршенство, па многумина коментираат дека никогаш подобро не изгледала.

Но, како изгледаше пејачката пред стане позната и пред пластичните операции?

Пејачката ги корегирала носот и усните, а кога станува збор за телото ги корегирала градите.

Коронавирус