четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 131
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Како и секоја жена се одлучи за промена: Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милијардер потполно со нов имиџ (ФОТО)

Како и секоја жена се одлучи за промена: Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милијардер потполно со нов имиџ (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето со турскиот милијардер Седатин Саран (55) како и секоја жена се одлучи за промена.

Имено пејачката го промени својот имиџ,а на својот Инстаграм профил објави фотографија од новата фризура и ги воодушеви своите фанови.

Пејачката ја скрати косата и додаде шишки на себе кој ги немаше одамна во својот имиџ.

 

View this post on Instagram

 

🙊Cut them again 😣

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

-Се ишишав повторно, напиша Емина на својата фотографија.

Инаку повеќето жени по раскинувањето или оставањето на мажите сакат некоја промена, па така и пејачката се одлучи за нова фризура која одлично и стои.

 

View this post on Instagram

 

Where is my coffee? 😶

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Најнови вести

Коронавирус