петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Како и секоја обична жена: Сања Кужет се фотографираше без шминка и со несредена коса, од разликата ќе останете подзинати (ФОТО)

Како и секоја обична жена: Сања Кужет се фотографираше без шминка и со несредена коса, од разликата ќе останете подзинати (ФОТО)

Водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ важи за една од најатрактивните водителки во регионот.

Таа секогаш е скоцкана од глава до пети, а честопати го привлекува и целото медиумско внимание носејќи сексапилни комбинации кои ја будат машката фантазија.

Овој пат наместо тоа, речиси сите подзинаа кога ја видоа Сања Кужат без шминка на себе и со несредена коса, онака како што изгледаат сите жени кога немаат време да си посветат на себе.

Сепак, иако облечена во сосема обична маичка и пантолани и сосема обична чанта на себе се прошета до студиото на Гранд, таа само еден час подоцна изгледаше како фатална жена за секој маж, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Најнови вести