среда, 18. мај 2022. Вести денес: 187
home Познати

Како е украсен домот на Роналдо за Божиќ (ФОТО)

Како е украсен домот на Роналдо за Божиќ (ФОТО)

По повод новогодишните и божиќните празници, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез, објавија фотографии на социјалните мрежи од своето семејство.

Ова е прва слика од нив шестмина како семејства во предпразничната атмосфера во домот во Мадрид.

На фотографијата се Џорџина со Алана Мартина, Кристијан Роналдо Јуниор, Ева и Матео.

??‍♀️? Hacen conmigo lo que quieren… y yo feliz ?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Најнови вести

Коронавирус