понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 68
home Познати

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе настапува Јелена Карлеуша вечерва (ФОТО)

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе настапува Јелена Карлеуша вечерва (ФОТО)

Контроверзната српска пејачка Јелена Карлеуша нема да помине ден, а да не ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи.

Овојпат таа објави фотографија со која го најавува вечерашниот настап во дискотека во Нови Сад. Стајлингот кој го избрала за настапот особено ќе им се допадне на нејзините машки фанови…

Таа како коментар на фотката напишала: „Нови Сад, дали сте подготвени?“

Погледнете ја фотката:

 

 

View this post on Instagram

 

“Paradiso”-Novi Sad, are you ready??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести