вторник, 10. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

Како да се сестри: Поранешната на Дарко Лазиќ е бомба, а кога ќе ја видите нејзината мајка ќе ви стане јасно од кого ја наследила убавината

Како да се сестри: Поранешната на Дарко Лазиќ е бомба, а кога ќе ја видите нејзината мајка ќе ви стане јасно од кого ја наследила убавината

Фолкерот Дарко Лазиќ ја запроси својата девојка Барбара Бобак на заедничката турнеја во Америка и двајцата во моментов се уште се топ тема во сите медиуми.

Но, сепак иако сите очи се вперени кон двајцата, медиумите не престануваат да ја „прогонуваат“ и поранешната свршеница на пејачот која му роди син.

Имено Марина по продолжување со својот живот не престанува да биде исто така дел од медиумите барем неколку пати во месецот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA GAGIC (@gagic_marina)

Па истото се случи и овој пат кога таа се најде под бурното око на медиумите поради објавувањето на фотографија со својата мајка.

Јавноста за прв пат ја запозна Сандра Гагиќ за време на бременоста на нејзината ќерка, а речиси сите се сеќаваат колку си личеа една на друга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA GAGIC (@gagic_marina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA GAGIC (@gagic_marina)

Неколку години подоцна, тие две се исти како да се сестри, погледнете:

Коронавирус