петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 190
home Познати

Како да не се породила пред два дена: Бојана Родиќ излезе од болница на истиот начин како и снаата на Цеца (ФОТО)

Како да не се породила пред два дена: Бојана Родиќ излезе од болница на истиот начин како и снаата на Цеца (ФОТО)

Синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан го изнесе синот од болница заедно со својата сопруга Бојана Родиќ.

Тој од болницата Народен фронт во Белград ги изнесе синот Зоран и Бојана Родиќ, а таму пристигна со Наташа најстарата сестра во семејството Родиќ.

Парот заедно со тетката ја напуштија болницата, а Мирко во раката го носеше транспортерот со нивниот наследник.

Мирко и Бојана беа видно расположени иако носеа заштитни маски на себе, а насмевката им се забележуваше и преку нив.

Инаку многумина овој момент го споредија со нејзината сестра Богдана која лани по породувањето излезе од болница во сличнa комбинација на блуза и пантолани.

Локални избори 2021