понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 56
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Кајмакоски ѕвезда и меѓу најмалите: Погледнете што направи среде игротека со неговиот син и се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Кајмакоски ѕвезда и меѓу најмалите: Погледнете што направи среде игротека со неговиот син и се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Миленикот на публиката и победник на музичкото шоу „Х фактор“ минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето семејтво, послбно од синот  Давид.

Овојпат Даниел изненади со фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил.

Имено Кајмакоски среде игротека застана на глава,а неговиот единец сигурно е воодушевен од својот татко.

Погледнете каков акробат е Кајмакоски.

Gratuliere allen Vätern zum Vatertag 👨‍👦#happyfathersday

A post shared by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

Коронавирус