среда, 28. јули 2021. Вести денес: 178
home Познати

Кајли ги објави најжешките фотографии за ова лето: Без облека убавицата ги излуде фановите (ФОТО)

Кајли ги објави најжешките фотографии за ова лето: Без облека убавицата ги излуде фановите (ФОТО)

Дваесет и едногодишната милијардерка Кајли Џенер на „Инстаграм“ покажа премногу.

Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

Но, зборот секси не знаеме дали може да се употреби за овие фотографии. Таа е целосно гола, На едната фотографија носи мрежа, а на другата само шешир.

 

View this post on Instagram

 

Summer Body ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Најнови вести

Коронавирус