вторник, 28. март 2023. Вести денес: 104
home Познати

Кајли Џенер стана мајка, бременоста ја криела од јавноста(ВИДЕО)

Кајли Џенер стана мајка, бременоста ја криела од јавноста(ВИДЕО)

Кајли Џенер синоќа го изненади светот, откако објави дека станала мајка на здраво девојче.

Таа објави видео од нејзината бременост, но објави и соопштение со кое им се извинува на фановите бидејќи бременоста ја држела во тајност.

♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

По видеото веќе почна да се шпекулира за името, а извори блиски до ѕвездата потврдија дека нејзината ќерка се вика Butterfly.

Ова доаѓа откако Кајли носи ланче со пеперутка, во собата на бебето се е со пеперутки, песната на видеото го носи насловот “butterfly effect”.

loading...

Најнови вести