понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 92
home Познати

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја гушка

 

View this post on Instagram

 

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

„Кога Хјустон ќе се сретне со Л.А.“, стои во описот на фотографијата што ги запали социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

In 🔗

A post shared by Playboy (@playboy) on

Нема сомнение дека новиот број на „Плејбој“ ќе урива рекорди, а фановите на Кајли Џенер не можат да дочекаат да ги видат сите фотографии што ги направила нивната миленичка.

Коронавирус