четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 181
home Познати

Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)

Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)
Mandatory Credit: Photo by NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock (10373379ar) Kylie Jenner attends the premiere of Netflix' Travis Scott: Look Mom I Can Fly at the Barker Hangar in Santa Monica, California, USA 27 August 2019. The movie traces the Houston rapper's rise to super-stardom, focusing on the months surrounding the release of his album ASTROWORLD and is opening in the US on Netflix 28 August 2019. Premiere of Netflix' Travis Scott: Look Mom I Can Fly, Santa Monica, USA - 27 Aug 2019

Иако не делат уште два месеци од летото, во некои делови од светот веќе е доволно топло за сончање и капење.

Вистински пример за тоа е Калифониија, во која живее и инфлуенсерката Кајли Џенер, која карантинот го минува уживајќи во својата раскошна вила.

Токму од својот дом Кајли Џенер објави фотографија на која позира во лежалка покрај базен, покажувајќи го својот нов костим за капење.

Станува збор за модел на бикини кое ги истакнува нејзините облини, а кое и натаму е доста популарно, што значи дека и оваа година повторно ќе го гледаме овој модел во продажба.

 

Локални избори 2021