петок, 25. ноември 2022. Вести денес: 218
home Познати

Кајли Џенер 2021 ја дочека со разголени бујни гради, во минијатурно бикини – пливајќи! (ФОТО)

Кајли Џенер 2021 ја дочека со разголени бујни гради, во минијатурно бикини – пливајќи! (ФОТО)

Кајли Џенер 2020 ја испрати во најжешкото издание, па „собра“ 19.000.000 лајкови за 2  секси фотографии.

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер го запали интернетот со нови фотографии во бикини, на кои ги стави своите бујни гради во преден план.

Имено, ријалити sвездата и инфлуенсер моментално престојува во Аспен, Колорадо, и покрај толку многу снег, таа размислува и за неодамнешното потопло време и фотографијата во Лос Анџелес што ја направи непосредно пред патувањето на планините.

23-годишната девојка скокна во базенот во беж минијатурен бикини што едвај ги покриваше нејзините огромни гради, додека носеше очила за сонце со беж рамка на главата. Таа носеше златен ѓердан околу вратот, додека на ушите имаше златни обетки и нараквица од истиот материјал околу раката.

„Пливајќи во 2021 година“ – напиша таа во описот на фотографијата старклетата.

 

Најнови вести

Коронавирус