петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Каја Остојиќ на Ибица: Пејачката гори од сексапил во мини бикини (ФОТО)

Каја Остојиќ на Ибица: Пејачката гори од сексапил во мини бикини (ФОТО)

Популарната пејачка Катарина Каја Остојиќ ги запали социјални мрежи со жешка летна фотографија во минијатурни бикини.

Додека пејачката ужива на Ибица, во Шпанија, во преден план доминира нејзината секси фигура и бујните гради, а тука е секако и совршено рамниот стомак.

„Претпоставувам дека сум надвор од зоната за удобност“ – напиша пејачката во описот.

Она што и го напишаа обожавателите подобро е да се види од фотографијата отколку да се читаат нивните коментари. Како и да е, Каја „гори“ од сексапил и убавина… Затоа внимателно погледнете ја, за да не се „стопите“… од желба!

Најнови вести

Коронавирус