понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 15
home Познати

Кај Лила нема утка, еве кој ја дружи додека Боки е во Шутка (ВИДЕО)

Кај Лила нема утка, еве кој ја дружи додека Боки е во Шутка (ВИДЕО)

Откако Боки 13 повеќе не е на слобода, најинтересно прашање е кој ја дружи Лила, со оглед на тоа дека таа, Варошлија и Боки  беа речиси неразделни во периодот по отворањето на 1ТВ. „Првата другарка на банкарот“ беше дури и втората дама во џипот на „газда 13-ка“ при неговото апсење на граница, објавува Вистина.мк

 

View this post on Instagram

 

Hristos Voskresna Ljubov i ubavini na site, za mnogu godini neka e, Cestit Veligden ❤️🙏🏻👋🏻

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

 

View this post on Instagram

 

Kon starata skopska carsija 😘🍀👋🏻🇲🇰 #walk #friends #love #skopje

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

И за да нема повеќе дилеми и недоумици, одговорот е тука. Лила за дружба си најде достојна замена во „човек од доверба“ од 1ТВ! Кога веќе нема емисија, Зоки – „Фаци“ има „ексклузива“ покрај цревото, да ја дружи и Лила додека Боки е во Шутка!

 

View this post on Instagram

 

Draga drugarke da si mi ziva i zdrava, srecna i radosna…. sreken rodenden ❤️😘🎂🌟🥂

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

Или можеби нивната средба во еден од познатите скопски молови беше сосема случајна, па заврши само со еднократен лимонада муабет?

Како и да е, Лила, во отсуство на старото друштво, си најде нова екипа за дружба во Охрид: синот Филип и нејзиниот асистент Спасе – „временска“ од ТВ „Сител“!

 

View this post on Instagram

 

Ohridsko leto ❤️❤️❤️ #summer #friends #love #life

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on