сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

КАДЕ Е И ШТО РАБОТИ ДЕВОЈКАТА КОЈА УПАДНА НА НАЈОБЕЗБЕДУВАНИОТ ТЕРЕН: Денеска е актерка, настапува во филмови и заработува милиони! (ФОТО)

КАДЕ Е И ШТО РАБОТИ ДЕВОЈКАТА КОЈА УПАДНА НА НАЈОБЕЗБЕДУВАНИОТ ТЕРЕН: Денеска е актерка, настапува во филмови и заработува милиони! (ФОТО)
Фото: АП/Танјуг

Пред неколку дена на натпреварот помеѓу Белгија и Финска на теренот „упадна“ една преубава девојка, а многумина веднаш ше потсетија на настанот од 2019та година кога Кинси Волански го прекина финалето од Лигата на шампионите.

Навивачите од секогаш во голема мера упаѓале на зелените терени, со цел да се фотографираат или пак да ги прегрнат своите идоли, но во последно време сите тоа го прават од некоја причина.

Сепак, доколку се сеќавате на Кинси Волански, таа максимално ја искористи својата слава која што ја стекна од прекинувањето на финалето од Лигата на Шампионите.

Имено, познатиот руски Јутјубер Виталиј Здорветски, познат по неговиот сајт за возрасни на тогашната своја девојка, Кинси Волански и даде мајца токму со истото име со цел промоција на истиот преку упад на зелениот терен.

Финалето од Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем беше прекинато, а Кинси од истиот момент стана голема ѕвезда, а исто и сајтот на нејзиното момче доживеа вртоглав раст на посети.

Ваквата пракса на рекламирање стана пракса, се почести се упадите на терените, а секој што ќе упадне на себе носи некој нтпис којшто сака да го пласира во етерот.

На својот Инстаграм профил, Кинси има повеќе од 3,7 милиони следбеници а има и свој бренд кој го носи името „КинсиФит“.

Покрај оваа социјална мрежа, таа е активнаи на ТикТок каде има 2,5 милиони следбеници и повеќе од 24 милиони лајкови.

Покрај овие сите успеси, таа може да се пофали и со учество дури во три филмови после упадот на фудбалскиот терен.

Во продолжение погледнете како денеска изгледа Кинси Волански:

Qatar 2022