сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 9
home Познати

Каде да гледаме… во хеленките, автомобилот или стамачните? 3 милиони лајкови за новата фотографија на Џеј Ло

Каде да гледаме… во хеленките, автомобилот или стамачните? 3 милиони лајкови за новата фотографија на Џеј Ло

Пејачката и актерка која е номинирана за „Златен глобус“ за улогата на Рамона во филмот „Hustlers“, Џенифер Лопез, повторно го „запали“ Инсатграм.

Славната убавица позираше на паркинг пред куќата и напиша дека е „топло за Божиќ“, по што почнаа да се редат коментари.

Прво –паркингот изгледа како таков пред нејзиниот дом, со скапи автомобили на нејзино име, второ- позира во црвени хеланки и топ, покрај црвено Порше.

„Вака изгледа жена од 50 години која родила две деца и ги одгледува и деката на свршеникот. Толку“, гласи само еден од коментарите.

Од приложеното одлучете самите каде ќе гледате – во хеленките и задникот, стомачните или бесниот автомобил.

Коронавирус