недела, 31. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Качена на мотор, со хеланки кои пукаат на неа: Славната старлета не е загрижена од вишокот килограми (ФОТО)

Качена на мотор, со хеланки кои пукаат на неа: Славната старлета не е загрижена од вишокот килограми (ФОТО)

Блек Чајна привлече внимание со големиот мотор со кој дојде во салон за маникир во Лос Анџелес.

30- годишната старлета беше облечена во тесни бели панталони од кои се гледаа вишокот килограми.

Поранешната девојка на Роб Кардашијан, воопшто не се збуни од папараците, кои цели пет часа ја чекаа да излезе од салонот.

Таа има двегодишна ќерка со Роб и вели дека и покрај разводот, и двајцата се грижат за девојчето.

Коронавирус