петок, 29. јули 2022. Вести денес: 17
home Познати

Јована Јеремиќ повторно ја провоцира публиката: Вакво фустанче досега не сте виделе во утринска емисија (ФОТО)

Јована Јеремиќ повторно ја провоцира публиката: Вакво фустанче досега не сте виделе во утринска емисија (ФОТО)

Како и секој викенд, на програмата на телевизија Пинк, утринскиот термин е резервиран за најгледаното „Ново викенд утро“ во регионот, со познатата водителка Јована Јеремиќ.

Јована утрово се појави во раскошното студио на ТВ Пинк во црн фустан со бели точки, а овој летен фустан ги истакна сите атрибути на водителката.

Коронавирус