понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 183
home Познати

Јоксимовиќ со срцепарателно признание: Јас и Јована никогаш повеќе не можеме да имаме деца

Јоксимовиќ со срцепарателно признание: Јас и Јована никогаш повеќе не можеме да имаме деца

Жељко Јоксимовиќ (46) за хрватските медиуми откри неколку детали од приватниот живот кои јавноста досега не ги знаела.

Имано, пејачот кој во неколку наврати истакна дека би сакал да има уште деца, сега изјавил дека тоа нема да се случи.

Како што објасни, Јована (37) со близинаците имала тешка бременост и уште потешко породување.

– Не можеме повеќе да имаме деца. Од нас сепак толку, рекол Жељко за хрватските медиуми.

Потсетуваме, Јована и Жељко го имаат синот Коста и близначките Ана и Срна.

Коронавирус