недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 44
Во живо

Втора годишна конференција на УМС на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

home Познати

Јелена Розга блесна во супер црно издание на настапот во Белград

Јелена Розга блесна во супер црно издание на настапот во Белград

Хрватската пејачка, Јелена Розга, имаше настап во Белград, при што ја воодушеви публиката, како со настапот, така и со изгледот.

На сценаа се појави во краток црн фустан во кој до израз дојдоа нејзините долги нозе.

Во разговор со новинарите по настапот, Розга призна дека шест месеци додека трае пандемијата не се шминкала и дека не е навикната на ваква облека.